0 comments

Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı

Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akıncı yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Nergis’i kaçıranın kişinin Lukas olduğu anlaşılıyor. Cevdet, Nergis’i kurtarmak adına Lukas’ın tüm taleplerini yerine getirmeye çalışıyor. Lukas’ın ellerinden kurtulması Fatih ve Orhan arasında tartışmaya neden oluyor. Lukas, amacındaki Akıncı’yı öldürmeden ülkeden kaçmak istemiyor. Cevdet ise intikam için Lukas’ın peşine düşmektedir. Orhan, Lukas’ın peşinden giderken birileri tarafından kaçırılıyor. Lukas ülkeyi terk etmeden tuzağa düşerken, Kemal ve Akıncı bir anda karşı karşıya kalıyor.

Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akıncı 6. Bölüm 2. Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü ATV’de yayınlanacak. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akıncı Dizi Konusu

Türk Televizyonların yayınlanacak olan ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olacağı için seyirciler meraklandırdı. Dizi, Akıncı Fatih adıyla bir süper kahramanın macerasını anlatıyor. Kendini “Sultanım’ın Şehri” dediği kendini İstanbul’a adayan Akıncı, İstanbul’u kötülüklerden korumaya hedef edinmiş bir süper kahramandır.

Köklerini atalarının tarihinden alan ve İstanbul’u korumaya çalışan bir kahramanın günümüze uyarlanmış zorlu savaşını anlatan dizinin fragmanında Şükrü Özyıldız’ın oynadığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın en son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleriyle herkese medyan okuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz