0 comments

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akıncı yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Akıncı’nın peşinden giderken kaza yapan Kemal hastanede ölüm kalım mücadelesi veriyorken sakladığı gerçeklerin hepsi açığa çıkıyor. Köksal, Lukas’ı tam ele geçirecekken bir anda ortaya çıkan Cüneyt dengeleri komple bozuyor. Köksal yakalandığını düşünürken geçmişine ait hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor. Nergis, Cüneyt’in şüpheli hareketlerini kayıt ederken elindeki bu bilgileri emniyetle paylaşma konusunda tereddüt yaşar. Lukas sorunun çözülmesi Cevdet’i rahatlatırken, Nergis de babasının aslında kim olduğunu öğrenir. Nergis’in elindeki verileri almak isteyen Cüneyt bir plan hazırlar ama beklemediği problemlerle karşılaşıyor. Cüneyt’in aklındaki planı Nergis ve Fatih’in birbirlerine yakınlaşmasına sebep olur.

Akıncı 7. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akıncı 7. Bölüm Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü ATV’de yayınlanacak. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akıncı Dizi Konusu

Türk Televizyonların yayınlanacak olan ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olacağı için seyirciler meraklandırdı. Dizi, Akıncı Fatih adıyla bir süper kahramanın macerasını anlatıyor. Kendini “Sultanım’ın Şehri” dediği kendini İstanbul’a adayan Akıncı, İstanbul’u kötülüklerden korumaya hedef edinmiş bir süper kahramandır.

Köklerini atalarının tarihinden alan ve İstanbul’u korumaya çalışan bir kahramanın günümüze uyarlanmış zorlu savaşını anlatan dizinin fragmanında Şükrü Özyıldız’ın oynadığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın en son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleriyle herkese medyan okuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz