0 comments

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akıncı yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yücel’in ölmesinin ardından hem Kemal hem Akıncı bu ölümün arkasında kimin olduğunun peşine düşüyorlar. Nergis, elindeki delillerle Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başarır. Kemal ise Cüneyt’in kimlere casusluk ettiğini öğrenmeye çalışıyor. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini çok meşgul ederken Cevdet profesörü öldürmek için Gizli Yapı’dan emir alıyor. Fakat önündeki en büyük sorun Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak adına harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içine düşer. Akıncı Tuzaktan kurtulup bu oyunu bozabilecek mi?

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akıncı 8. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü ATV’de yayınlanacak. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akıncı Dizi Konusu

Türk Televizyonların yayınlanacak olan ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olacağı için seyirciler meraklandırdı. Dizi, Akıncı Fatih adıyla bir süper kahramanın macerasını anlatıyor. Kendini “Sultanım’ın Şehri” dediği kendini İstanbul’a adayan Akıncı, İstanbul’u kötülüklerden korumaya hedef edinmiş bir süper kahramandır.

Köklerini atalarının tarihinden alan ve İstanbul’u korumaya çalışan bir kahramanın günümüze uyarlanmış zorlu savaşını anlatan dizinin fragmanında Şükrü Özyıldız’ın oynadığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın en son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleriyle herkese medyan okuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz