0 comments

Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı

Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akıncı yeni bölümü 26 Şubat Cuma günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Akıncı, Profesör Yusuf ve kızı Deniz’in kaçırıldığı yere hemen baskın yapıyor. Köşeye sıkışan Köksal ve adamları Akıncı’yla amansız bir mücadeleye girişir. Cevdet, Yusuf ve kızı için ölüm emrini verirken hiç hesaba katmadığı bir sürprizle karşılaşır. Cüneyt ise Nergis’in ihanetine karşılık harekete geçer. Nergis’in gizlediği tüm belge ve dosyaları ulaşabilmek için özel arama izniyle stüdyoya gelir. Nergis’i köşeye sıkıştırmaya çalışan Cüneyt’in karşısına Fatih çıkar. Cüneyt ve Nergis arasında oklar iyice gerilir. Emniyetin operasyonuna karşılık vermek isteyen teröristlerin ele geçirdiği hastanede yaşanan olayda ise Akıncı ve Terörle Şube Müdürü Kemal Günay çatışmanın tam ortasında karşı karşıya gelir.

Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akıncı 9. Bölüm 2. Fragmanı ile 26 Şubat Cuma günü ATV’de yayınlanacak. Akıncı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akıncı Dizi Konusu

Türk Televizyonların yayınlanacak olan ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olacağı için seyirciler meraklandırdı. Dizi, Akıncı Fatih adıyla bir süper kahramanın macerasını anlatıyor. Kendini “Sultanım’ın Şehri” dediği kendini İstanbul’a adayan Akıncı, İstanbul’u kötülüklerden korumaya hedef edinmiş bir süper kahramandır.

Köklerini atalarının tarihinden alan ve İstanbul’u korumaya çalışan bir kahramanın günümüze uyarlanmış zorlu savaşını anlatan dizinin fragmanında Şükrü Özyıldız’ın oynadığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın en son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleriyle herkese medyan okuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz