0 comments

Akrep 10. Bölüm Fragmanı

Akrep 10. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akrep’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akrep yeni bölümü 11 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akrep 10. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akrep 10. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Akrep dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Duru’nun, babası ve teyzesi arasındaki olan biten her şeyi öğrenmesi Ferda’nın tüm her yerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine neden olur. Gerçekleri öğrenen Duru, Merve’ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını kendisine sorar. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ferda, kalan son şansını zorlar. Ferda, tüm cephelerde köşeye sıkışmışken Perihan’ın kendisine karşı kurduğu plandan tümüyle habersizdir. Perihan, ikisinin bir şeyler bildiğinden emin harekete geçiyor! Bir yandan da asla kızım olarak kabul etmeyeceğim dediği Ferda’nın terk ettiği kızı Ayşem üzerine kurduğu planı tıkır tıkır işlemektedir.

Akrep 10. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akrep 10. Bölüm Fragmanı ile 11 Şubat Perşembe günü STAR TV’de yayınlanacak. Akrep’in yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akrep Dizi Konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmediği ve kızı için katlandığı damadı ile yıllar boyunca tırnakları ile kazıyarak kurmayı başardığı rahat, konforlu ve düzenli bir hayat sürmekteler. Bir akşam gelen telefonla hayatları inanılmaz değişmektedir! Kızının cesedinin bulunduğu haberi herkesi şok etmiştir! Demir parmaklıklar arkasında, karşısına gelen gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını ne için alt üst ettiğini söyleyen Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir kuaför dükkanı sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduğu ne varsa hepsini almak istemektedir.

Gelen telefon ile Emgenlerin ailesine ve hayatına birden giren Ferda, Perihan’ın kızı, aynı zamanda damadının sevgilisidir. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın mücadelesinin arasında kalacaklar. Bu büyük mücadele, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatlarını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bı hayat sürmelerine sebep olacaktır.

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz