0 comments

Akrep 11. Bölüm Fragmanı

Akrep 11. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akrep’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akrep yeni bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akrep 11. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akrep 11. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Akrep dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Cinayet akşamın yegane tanığına ulaşmaya başaran fakat adamın ölümüne engel olamayan Perihan çok büyük bir hayal kırıklığı yaşarken; Ferda ettiği itirafıyla annesine şok yaşatır. Hacer ise seyrettiği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye karar verecektir. Ameliyatının hemen ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin aşklarını öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine gelecektir.

Akrep 11. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akrep 11. Bölüm Fragmanı ile 18 Şubat Perşembe günü STAR TV’de yayınlanacak. Akrep’in yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akrep Dizi Konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmediği ve kızı için katlandığı damadı ile yıllar boyunca tırnakları ile kazıyarak kurmayı başardığı rahat, konforlu ve düzenli bir hayat sürmekteler. Bir akşam gelen telefonla hayatları inanılmaz değişmektedir! Kızının cesedinin bulunduğu haberi herkesi şok etmiştir! Demir parmaklıklar arkasında, karşısına gelen gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını ne için alt üst ettiğini söyleyen Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir kuaför dükkanı sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduğu ne varsa hepsini almak istemektedir.

Gelen telefon ile Emgenlerin ailesine ve hayatına birden giren Ferda, Perihan’ın kızı, aynı zamanda damadının sevgilisidir. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın mücadelesinin arasında kalacaklar. Bu büyük mücadele, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatlarını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bı hayat sürmelerine sebep olacaktır.

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz