0 comments

Akrep 8. Bölüm Fragmanı

Akrep 8. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akrep’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akrep yeni bölümü 28 Ocak 2021 Perşembe günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akrep 8. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Akrep 8. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Akrep dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Fikret, gizemli bir şahıstan gelen aramayla eşi Berna’nın aslında intihar etmediğini ve öldüğü akşamda evde birisinin olduğunu öğrenmektedir. Berna’nın ölümünün gizemini çözmeye karar veren Fikret, Berna’nın ölümüne şahit eden şahısın peşine düşmeye başlıyor. Fakat Perihan da başka bir oyun kurunca, Fikret kendini tekrardan bir akrep kıskacında buluyor.

Akrep 8. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akrep 8. Bölüm fragmanı ile 28 Ocak 2021 Perşembe günü STAR TV’de yayınlanacak. Akrep’in yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akrep Dizi Konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmediği ve kızı için katlandığı damadı ile yıllar boyunca tırnakları ile kazıyarak kurmayı başardığı rahat, konforlu ve düzenli bir hayat sürmekteler. Bir akşam gelen telefonla hayatları inanılmaz değişmektedir! Kızının cesedinin bulunduğu haberi herkezi şok etmiştir! Demir parmaklıklar arkasında, karşısına gelen gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını ne için alt üst ettiğini söyleyen Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir kuaför dükkanı sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduğu ne varsa hepsini almak istemektedir.

Gelen telefon ile Emgenlerin ailesine ve hayatına birden giren Ferda, Perihan’ın kızı, aynı zamanda damadının sevgilisidir. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın mücadelesinin arasında kalacaklar. Bu büyük mücadele, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatlarını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bı hayat sürmelerine sebep olacaktır.

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz