0 comments

Akrep 9. Bölüm Fragmanı

Akrep 9. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Akrep’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Akrep yeni bölümü 4 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Akrep 9. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Akrep 9. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Akrep dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Köşeye iyice sıkışan Ferda, şeytanca olan planını uygulamaya başlıyor. Annesi Perihan tarafından Berna’nın öldüğü akşamla alakalı sorgulanan Ferda, şimşekleri Fikret’in üzerine çekmek için kurnazca bir hamle yapıyor. Fikret, cinayet akşamıyla alakalı delil bulmak için uğraşırken. İpek’in kalp ameliyatı, ailenin sıkıntılarını bir kenara bırakıp bir araya gelmesine neden oluyor. Eşinin katilinin sevgilisi olduğu gerçeğini öğrenen Fikret ne yapacağı merak konusu. Ferda cinayetle ilgili üzerinde toplanan şüpheleri kaybetmek için ne yapacak? Perihan, kızının ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi? İpek’in ameliyatı nasıl geçecek?

Akrep 9. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Akrep 9. Bölüm Fragmanı ile 4 Şubat Perşembe günü STAR TV’de yayınlanacak. Akrep’in yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Akrep Dizi Konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmediği ve kızı için katlandığı damadı ile yıllar boyunca tırnakları ile kazıyarak kurmayı başardığı rahat, konforlu ve düzenli bir hayat sürmekteler. Bir akşam gelen telefonla hayatları inanılmaz değişmektedir! Kızının cesedinin bulunduğu haberi herkesi şok etmiştir! Demir parmaklıklar arkasında, karşısına gelen gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını ne için alt üst ettiğini söyleyen Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir kuaför dükkanı sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduğu ne varsa hepsini almak istemektedir.

Gelen telefon ile Emgenlerin ailesine ve hayatına birden giren Ferda, Perihan’ın kızı, aynı zamanda damadının sevgilisidir. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın mücadelesinin arasında kalacaklar. Bu büyük mücadele, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatlarını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bı hayat sürmelerine sebep olacaktır.

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz