0 comments

Alev Alev 12. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 12. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Alev Alev yeni bölümü 28 Ocak Perşembe günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Alev Alev 12. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Alev Alev 12. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Çelebi karşısında uçurumun kenarına sürüklenmekte olan Tomris’in kurtulabilmek için son şansını, Ozan, Ömer ve Rüya bir araya gelmesiyle olacak.

Çelebi’ye karşı ellerine büyük bir koz geçmek üzere. Ceza evinden çıkan Bülent, kendisine atılan iftiraların bedelini, Tomris ve Çiçek’e ödetmeye yeminlidir. İskender’in yaptığı hata, Kayabeyli Ailesi’ni ciddi bir şekilde köşeye sıkıştırıyor. Rüya ve Ömer arasındaki aşk ise her ikisini de yakmaya başladı.

Alev Alev 12. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Alev Alev 12. Bölüm fragmanı ile 28 Ocak Perşembe günü SHOW TV’de yayınlanacak. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Alev Alev Dizi Konusu

Farklı dünyaları olan üç kadının hayatları bir yangın sonucu birbiriyle kesişir. Kocasından devamlı şiddet görmekte olan Cemre (Demet Evgar) kızıyla beraber kurtulmaya çalışmaktayken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatın gerçekleriyle bu şekilde karşılaşır. Çiçek (Hazar Ergüçlü) ise kendini bulmalı ve kendi için mücadele etmelidir.

İstanbul’un bir çok yerinde çekimleri yapılmaktadır.  Ayrıca Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz