0 comments

Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme

Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme sitemizde yayınlandı. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Alev Alev yeni bölümü 4 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme de Neler Yaşanacak?

Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Cemre, boşanma davasının birinci duruşmasında Çelebi’nin sürprizi ile karşılaşıyor. Tarihi eserleri bulamadıkları her saat, Kayabeyli Ailesi adına zaman daralırken, Çelebi baya riskli ama kurnazca bir planı devreye sokuyor. Rüya ve Ömer sevdalarını eğlenceli fakat bir o kadar da zor bir iddia ile sınıyorken, ilişkileri bu iddia sonucu daha çok derinleşecektir. Ozan tefeciye olan borcuna istinaden, gururunu unutup bir karar veriyor. Cemre ise kızıyla alakalı aldığı bir haberle, kendini zor bir karar sürecinde buluyor.

Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Alev Alev 13. Bölüm 2. Önizleme ile 4 Şubat Perşembe günü SHOW TV’de yayınlanacak. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Alev Alev Dizi Konusu

Farklı dünyaları olan üç kadının hayatları bir yangın sonucu birbiriyle kesişir. Kocasından devamlı şiddet görmekte olan Cemre (Demet Evgar) kızıyla beraber kurtulmaya çalışmaktayken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatın gerçekleriyle bu şekilde karşılaşır. Çiçek (Hazar Ergüçlü) ise kendini bulmalı ve kendi için mücadele etmelidir.

İstanbul’un bir çok yerinde çekimleri yapılmaktadır.  Ayrıca Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz