0 comments

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Alev Alev yeni bölümü 11 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kızı Güneş’in hastalığını iyi eden Cemre, Çelebi’nin söylediği teklifle baş başa kalıyor. Ömer çok zor günler yaşayan Rüya’yı yalnız koymazken ona, birkaç saatliğine Rüya Yıldırımlar oluşunun zorluklarını unutacağı, güzel bir sürpriz yapar. Ameliyatın ardından Ali’yi ziyarete gelen Çiçek, hayatının en güzel hediyesini alacaktır. Amcası ile yüzleşen Ozan ise idealleri ve zorunlukları arasında bir tercih yapmalıdır. Çelebi, karşısında duran herkesin yaşamını alev alev yakmaya kararlıyken, Rüya, Ömer, Ozan ve Tomris Çelebi’ye karışı mücadele edecektir.

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı ile 11 Şubat Perşembe günü SHOW TV’de yayınlanacak. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Alev Alev Dizi Konusu

Farklı dünyaları olan üç kadının hayatları bir yangın sonucu birbiriyle kesişir. Kocasından devamlı şiddet görmekte olan Cemre (Demet Evgar) kızıyla beraber kurtulmaya çalışmaktayken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatın gerçekleriyle bu şekilde karşılaşır. Çiçek (Hazar Ergüçlü) ise kendini bulmalı ve kendi için mücadele etmelidir.

İstanbul’un bir çok yerinde çekimleri yapılmaktadır.  Ayrıca Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz