0 comments

Alev Alev 15. Bölüm Önizleme

Alev Alev 15. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Alev Alev yeni bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Alev Alev 15. Bölüm Önizleme da Neler Yaşanacak?

Alev Alev 15. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ömer, babası Kenan’ın ölümüyle yerle yeksan olan Rüya’yı kendine getirmek için ve hayata döndürmek adına, ona kendi çocukluğunu ve geçmişini anlatıyor. Diğer yandan İskender ise masum olduğunu Rüya’ya kanıtlamak adına harekete geçiyor. Çelebi tekrardan belediye başkanlığına adaylığını koymak için hazırlanır ve bunun için Cemre’ye ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Çelebi’den reddedilmeyecek bir teklif alan Cemre, kızı Güneş’i görebilmek adına bu teklifi düşünmek mecburiyetindedir. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek, Çelebi ile olan mücadelelerinde yılmadan savaşarak kadın gücünü ortaya koyacaklar.

Alev Alev 15. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Alev Alev 18. Bölüm Önizleme ile 18 Şubat Perşembe günü SHOW TV’de yayınlanacak. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Alev Alev Dizi Konusu

Farklı dünyaları olan üç kadının hayatları bir yangın sonucu birbiriyle kesişir. Kocasından devamlı şiddet görmekte olan Cemre (Demet Evgar) kızıyla beraber kurtulmaya çalışmaktayken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatın gerçekleriyle bu şekilde karşılaşır. Çiçek (Hazar Ergüçlü) ise kendini bulmalı ve kendi için mücadele etmelidir.

İstanbul’un bir çok yerinde çekimleri yapılmaktadır.  Ayrıca Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz