0 comments

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Alev Alev yeni bölümü 25 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Çelebi, Cemre’nin kızını görmesini engellemek adına elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu zaman zarfında Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanım’dan oluşan kadınlar iş birliği Cemre’nin en büyük yardımcısı oluyor. Çelebi belediye başkanlığı adaylığı konusunda iyiden iyiye köşeye sıkışır, kendisinden bir basın açıklaması yapıp, adaylıktan çekildiğini duyurması istenmektedir. Mahallede ortaya çıkan büyük bir sürpriz ise geçmişin defterlerinin açılmasına sebep oluyor.

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı ile 25 Şubat Perşembe günü SHOW TV’de yayınlanacak. Alev Alev yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Alev Alev Dizi Konusu

Farklı dünyaları olan üç kadının hayatları bir yangın sonucu birbiriyle kesişir. Kocasından devamlı şiddet görmekte olan Cemre (Demet Evgar) kızıyla beraber kurtulmaya çalışmaktayken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) hayatın gerçekleriyle bu şekilde karşılaşır. Çiçek (Hazar Ergüçlü) ise kendini bulmalı ve kendi için mücadele etmelidir.

İstanbul’un bir çok yerinde çekimleri yapılmaktadır.  Ayrıca Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda çekimleri devam etmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz