0 comments

Arıza 20. Bölüm Önizleme

Arıza 20. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arıza yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arıza 20. Bölüm Önizleme da Neler Yaşanacak?

Arıza 20. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Haşmet, Fuat’ı karşısına alıp tüm geçmişteki yaptığı ihanetin hesabını sormaya başlıyor. Fuat kolay çözülecek bir adam değildir. Babasına bir şekilde ulaşmak adına her şeyi yapmaya hazır olan Burak, karşısında ailenin başında bulunan Murat’a ulaşıyor. Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ifşa edecek inanılmaz bir koz vardır. Ali Rıza tüm sevdiklerini koruyabilmek için düşünüp bir plan yapmaktadır.

Arıza 20. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Arıza 20. Bölüm Önizleme ile 31 Ocak Pazar günü SHOW TV’de yayınlanacak. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Arıza Dizi Konusu

Kendi halinde sıradan yaşam süren ve mert bir adam olan İstanbul da taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile yer altı dünyasının güçlü patronlarından birisinin değerli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık macerasında birleşmektedir.

Ali Rıza ile taksisine binen Halide’nin karşılaşmaları ikisinin de hayatlarını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir. Arıza; bir taksicinin, şehrin en büyük adamının girdiği büyük savaşın ve bu amansız mücadelenin gölgesinde kalmış olan Halide ile yaşadıkları tehlikeli sevdanın hikayesini anlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz