0 comments

Arıza 21. Bölüm Fragmanı

Arıza 21. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arıza yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arıza 21. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Arıza 21. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Burak, abisinin babasının hainlik yaptığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Ali Rıza ise İhtiyar’la bir araya geliyor ve Balaban’ı bulacağına dair ona söz veriyor. Ali Rıza, Balaban’ı ararken, Balaban Halide’nin kliniğini ziyaret ederek herkesi etkiler. İhtiyar’ın önderliğinde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni durumda neler yapacaklarına karar veriyorlar. Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğine mutabık kalıyorlar. Babasıyla alakalı her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza’nın aklı ise son derece karışıyor.

Arıza 21. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Arıza 21. Bölüm Fragmanı ile 7 Şubat Pazar günü SHOW TV’de yayınlanacak. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Arıza Dizi Konusu

Kendi halinde sıradan yaşam süren ve mert bir adam olan İstanbul da taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile yer altı dünyasının güçlü patronlarından birisinin değerli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık macerasında birleşmektedir.

Ali Rıza ile taksisine binen Halide’nin karşılaşmaları ikisinin de hayatlarını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir. Arıza; bir taksicinin, şehrin en büyük adamının girdiği büyük savaşın ve bu amansız mücadelenin gölgesinde kalmış olan Halide ile yaşadıkları tehlikeli sevdanın hikayesini anlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz