0 comments

Arıza 22. Bölüm Önizleme

Arıza 22. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arıza yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arıza 22. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Arıza 22. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Burak, abisinin babasına ihanet ettiğini öğrendikten sonra çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Ali Rıza ise İhtiyar’la bir araya geliyorlar ve Balaban’ı bulacağına dair kendisine ona söz veriyor. Ali Rıza, Balaban’ı her yerde ararken, Balaban Halide’nin kliniğine giderek tatsız olayların yaşanmasına neden olur. İhtiyar’ın liderliğinde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni dönemde neler yapmaları gerektiğini belirler. Burak ve Balaban ise beraber iş birliğinin temellerini hızlıca atarlar. Babasıyla alakalı her geçen gün yeni bir şey fark eden Ali Rıza’nın aklı ise iyice karışıyor.

Arıza 22. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Arıza 22. Bölüm Önizleme ile 14 Şubat Pazar günü SHOW TV’de yayınlanacak. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Arıza Dizi Konusu

Kendi halinde sıradan yaşam süren ve mert bir adam olan İstanbul da taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile yer altı dünyasının güçlü patronlarından birisinin değerli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık macerasında birleşmektedir.

Ali Rıza ile taksisine binen Halide’nin karşılaşmaları ikisinin de hayatlarını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir. Arıza; bir taksicinin, şehrin en büyük adamının girdiği büyük savaşın ve bu amansız mücadelenin gölgesinde kalmış olan Halide ile yaşadıkları tehlikeli sevdanın hikayesini anlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz