0 comments

Arıza 23. Bölüm Fragmanı

Arıza 23. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arıza yeni bölümü 21 Şubat Pazar günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arıza 23. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Arıza 23. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Balaban Safir’in karşısında duruyor ama konuşmaya hiç niyetli değil. Rukiye ise Muzaffer’le konuştuğundan beri korkularını bir türlü kontrol altında tutamaz. İhtiyar’ın elinden sürpriz bir şekilde kaçırılan Balaban, Ali Rıza’yla bir anlaşmaya varmak istiyor. Burak ise Balaban’la çoktan yeni bir anlaşma yapmış, işine başlamıştır. Halide ve Ali Rıza gelecekleri için önemli bir karar verecekler. Abisiyle aralarını düzelttiğini düşünen Burak, yaptığı planla abisini çok zor bir durumda bırakıyor.

Arıza 23. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Arıza 23. Bölüm Fragmanı ile 21 Şubat Pazar günü SHOW TV’de yayınlanacak. Arıza yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Arıza Dizi Konusu

Kendi halinde sıradan yaşam süren ve mert bir adam olan İstanbul da taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile yer altı dünyasının güçlü patronlarından birisinin değerli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık macerasında birleşmektedir.

Ali Rıza ile taksisine binen Halide’nin karşılaşmaları ikisinin de hayatlarını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir. Arıza; bir taksicinin, şehrin en büyük adamının girdiği büyük savaşın ve bu amansız mücadelenin gölgesinde kalmış olan Halide ile yaşadıkları tehlikeli sevdanın hikayesini anlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz