0 comments

Arka Sokaklar 549. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 549. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 10 Nisan 2020 Cuma günü saat 17:00 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 549. bölümüyle 10 Nisan 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 549. Bölüm fragmanı heycanla izleniyor. Rıza babanın ekibi seri katilin peşine düşüyor ve yakaladıkları şüpelileri sorguluyorlar.  Sorguda sanıklar ekibimize ilginç anlar yaşatıyor. Bu sırada Mazlum, şüphelendiği bir kişiyi ekibimize bildiriyor. Ekip, olay yerine geldiğinde bir tuhaflık seziyor. Mazlum’un tarif ettiği yer, ekibin şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Zeliş, Haydarberk’in hocası ile gittiği yemek sonrasında kız kardeşinin radarına yakalandığını öğreniyor. Zeliş, annesine yakalanıyor ve zor anlar yaşamaktadır.

Yorum Yaz