0 comments

Arka Sokaklar 550. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 550. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 17 Nisan 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 550. bölümüyle 17 Nisan 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? 2. Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 550. Bölüm 2. fragmanı heyecanla yeni bölüm bekleniyordu. Cemre, annesi Ayten, babası Nusret ve köpekleri Süt ile beraber pikniğe gitmek için yola çıkarlar. Cemre’nin okul arkadaşları ve aileleri ile buluşmak adına Gazinin Yeri’ne giderler.

Aileler kısa bir yürüyüşe çıkar ve döndüklerinde Cemre kaybolmaktadır. Baba Nusret, Mazlum’u suçlamaktadır. Ekip Mazlum’u sorgular ama onun suçsuz olduğunu düşünürler. Etrafta gezinen siyah minibüs tespit edilir. Aracı kime ait olduğunu bulmaya çalışırlar. Aracı eş zamanlı olarak aracı terk edilmiş olarak bulan Bekçi Rafet ekibe haber verir hemen.

Arka koltukta Sami isimli adam uyumaktadır. Araç incelemeye alırlar. Sami de sorguya alınır. Sami yetişkin biridir ancak sorgulandıkça akıl yaşının 7-8 yaşa sahip olduğu anlaşılır. Ekip kayıp kız Ceren’i sağ olarak bulmanın peşine düşerler. Bu olay fazlasıyla ilginçtir ve her adım attıklarında farklı bir olayla karşılaşıyorlar.

Nükhet sorguya alınır. Sonrasında savcılığa sevk edilir. Cemal’i tahrik edip oğlunu öldürdüğünü itiraf ettirmeye çalışır. Cemal artık dayanamaz ve kadına gereken cevabı verir.

Arka Sokaklar 551 Bölüm Fragmanı yayınlandı. izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz