0 comments

Arka Sokaklar 551. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 551. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 551. Bölüm ile 8 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 551. Bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Dizi Severler Arka Sokaklar yeni fragmanında ipucu arıyorlar. Kadri kaçmaya devam ediyor. Erkan’la beraber olduğu düşünülüyor. Nükhet, Kadri’yle ilişkisi olmadığı için serbest bırakılıyor. Fakat kadının Cemal’e zarar verebileceğinden endişe duyarlar. Nükhet ve ekibi Kadri’ye taşıyacak isimdir.

Cemal’in, Nükhet’e “oğlunu ben öldürdüm” söylemesinde asıl nedeni budur. Nükhet takibe alınıyor. Fakat Kadri yakalanmıyor. Nükhet, Kadri ile işbirliği yaptığından dolayı bu sefer tutuklanır. Kadri uyuşturucu işine fena bir şekilde bulaşmıştır. Hakan şoför kılığında adamların ekibine katılır. Bu saklı görev Hakan’ın başını ne derece belaya sokacaktır, yeni bölümde belli olacak. Arka Sokaklar 552 bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz