0 comments

Arka Sokaklar 553.Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 553.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 22 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 553.Bölüm ile 22 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 553.Bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Dizi Severler Arka Sokaklar yeni fragmanında ipucu arıyorlar.  Hüsnü, sabah ateşler içinde uyanıyor. Göğsü sıkışmaktadır nefes alması zorlaşıyor. Tekin babasını bu durumdayken hastaneye götürmek ister fakat Hüsnü önemsemez ve gitmek istemiyor. Hastaneler bu dönemlerde çok yoğun bu kadarcık şey için meşgul etmeyelim demektedir.

Hüsnü’un Durumu gittikçe ağırlaşıyor. Çocuklar Mesut amcalarından yardım istemek zorunda kalıyor. Acilen ambulans çağırılır. Mesut ve Engin’de Hüsnü’nün evinin önüne geliyorlar. Hüsnü çocuklarını birbirlerine emanet ediyor. Hastanede Canan hemşireyle karşılaşır. Hüsnü hemen Covid şüphesiyle hastaneye yatırılmaktadır. Ne yazık ki Hüsnü’nün Covid testi pozitif çıkıyor. Hüsnü Covid 19’u atlatabilecek mi? Arka Sokaklar 554. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz