0 comments

Arka Sokaklar 554. Bölüm Fragmanı 29 Mayıs Cuma

Arka Sokaklar 554. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 29 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi 554. Bölüm ile 29 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 554. Bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Dizi Severler Arka Sokaklar yeni fragmanında ipucu arıyorlar.  Nazlı’ya tecavüz eden Kudret yakın zamanda hapishaneden çıkmıştır. Rasim para karşılığı kardeşi Nazlı’yı, Kudret’e satar. Kudret, Nazlı’yı evlenmek için zorlar. Hatta uyuşturucu ilaçlar vererek genç kızın bilincini yitirmesine sebep olur. Selin, Nazlı’yı kurtarmak için her yolu deneyecektir; ama, izine bir türlü ulaşamaz. Selin çaresiz bir durumdadır.

Mesut da ona yardım etmek için elinden geleni yapacaktır. Pınar, öğrencileriyle online ders yapar. Ders esnasında bir anormallik olur ve Damla isimli öğrencinin evinde sesler yükselir. Anne Betül’ün hapisten çıkan kocası eve gelip Damla’yı kaçırmıştır.

Yorum Yaz