0 comments

Arka Sokaklar 556. Bölüm 2. Fragmanı Sezon Finali

Arka Sokaklar 556. Bölüm 2. Fragmanı sezon finali sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Arka Sokaklar yeni bölümü 12 Haziran 2020 Cuma günü saat 20:15 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

www.bolumfragmanlari.com  – Arka Sokaklar dizisi 556. Bölüm sezon finali ile 12 Haziran 2020 Cuma günü Kanal D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Arka sokaklar 2. Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİN DE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 556. Bölüm 2. fragmanı sezon finali sitemizde yayınlandı. Dizi Severler Arka Sokaklar yeni fragmanında ipucu arıyorlar. Mesut ve Selin operasyon için kılık değiştirir. Hakan’ın yasa dışı bahis örgütünün operasyonunda öldüresiye dövülmesinin ardından ekip hemen operasyon başlatıyor.

Ekip, Hakan’ı kaçıranların kişilerin peşine düşüyor. Ekip, Hakan’ı kurtarmak için operasyon adına hızlıca operasyon düzenliyorlar. Zeliş, aralarında Nazike’nin de bulunduğu kadınlar grubunu suç üstü yakalayıp haber yapıyor. Ali ise aylardır yaşadığı ev halinden dolayı sonunda isyan bayrağını çekiyor! Bir diğer yandan ise başı belada olan Hakan, ekip tarafından kurtarılabilecek mi?

Yorum Yaz