0 comments

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arka Sokaklar yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Servet’in polislerimize yaptığı şantaj, Rıza Baba’nın daha erken uyanıp şantaj olayını ortadan kaldırmasıyla boşa çıkıyor. İlk hamlesi boşa düşen Servet sevk edildiği savcılıktan denetimli serbestlikle salıverilir. Tehditleri ve şantajları boşa düşen Servet bütün hamleleriyle ekibin etrafını sarıp, ortalığı kasıp kavurmaya niyetlidir. Hastanede Selin’in hemen ameliyat tarihini öne çekiyor. Ameliyat olabilmesi için Selin’in ilaçların dozunu aşmaması önemli bir durumdur.

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı izle!

Arka Sokaklar 576. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Arka Sokaklar. Bölüm Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü KANAL D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Arka Sokaklar Dizi Konusu

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, Devasa bir şehir; İstanbul. Bu şehrin her ilçesini ve sokağını, yaşayan herkes adına daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir şehir yapabilmek adına her türlü kötülüğe ve problemlere çözen yürekli polislerimizin hikayesidir.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu devasa şehrin sokaklarını karış karış gezen ve karşılarına çıkan her türlü suçlarla mücadele ediyorlar. Polislerimiz, görevleri başındayken, değişik ve türlü insan yaşamlarıyla devamlı karşılaşıyorlar. Bazen gülümseten, bazen de üzüntü yaşatan bu hikayelere; meslek yıllarının verdiği tecrübeleriyle ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, kadronun diğer genç polislerine de yol gösteren Rıza Baba oluyor. Rıza Baba; Kadrosuna, hem mesleğe hem de yaşama dair çoğu şeyi öğretirken, unutulanlarını çok güzel hatırlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz