0 comments

Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arka Sokaklar yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bahar karakola gelince Zafer’i görünce darmaduman oluyor. Hüsnü’den iznini alıp hemen Zafer’in sorgusuna girmektedir. Herkesi dışarı çıkmasını ister. Hakan ve Ali öğrenince şaşıp dediğini yaparlar. Bahar ise silahını yanına alıp takıp Zafer’in yanına gidiyor, kapıyı kilitler ve kimsenin de içeri girmesine izin vermez. Arif, Tilbe hadisesini Bahar’a anlatıyor. Ayrıca savcının yanına gidip gerekli belgeleri veriyor. Nazike’nin evde ki tuhaf halleri ve söylemleri aileyi iyice meraka düşürür. Zeliha tanık olduğu telefon konuşmasından Nazike’nin kanser olduğu düşünüp endişeleniyor. Durumu hemen Hüsnü ve kardeşlerine anlatıyor. Herkes teyzeleri için ne gerekirse yapmaya hazır bekliyorlar.

Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Arka Sokaklar 577. Bölüm Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü KANAL D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Arka Sokaklar 577. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Arka Sokaklar Dizi Konusu

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, Devasa bir şehir; İstanbul. Bu şehrin her ilçesini ve sokağını, yaşayan herkes adına daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir şehir yapabilmek adına her türlü kötülüğe ve problemlere çözen yürekli polislerimizin hikayesidir.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu devasa şehrin sokaklarını karış karış gezen ve karşılarına çıkan her türlü suçlarla mücadele ediyorlar. Polislerimiz, görevleri başındayken, değişik ve türlü insan yaşamlarıyla devamlı karşılaşıyorlar. Bazen gülümseten, bazen de üzüntü yaşatan bu hikayelere; meslek yıllarının verdiği tecrübeleriyle ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, kadronun diğer genç polislerine de yol gösteren Rıza Baba oluyor. Rıza Baba; Kadrosuna, hem mesleğe hem de yaşama dair çoğu şeyi öğretirken, unutulanlarını çok güzel hatırlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz