0 comments

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Arka Sokaklar yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Muzaffer ve Adem’in Mesut’a olan hırsları devam ediyor. Adem’in adamları Tunç’u kaçırmaya çalışırken yanlışlıkla Samet’i kaçırıyorlar. Tunç’a ulaşamayan ekip gelen ihbarı Tunç zannederek olay yerine gider. Tunç olan bitenden habersiz evindedir ve telefonunu duymaz. Bu işi bozdukları için Servet, Adem’e, Adem’de işi verdiği Alper’e öfkelenir. Yapılan araştırmalarda Alper’e ulaşmak adına hapishaneden arkadaşı Gündüz’e ulaşıyor. Nazike, Esra’yı fal baktırırken görür ve ısrarla kendisi de bakmasını ister. Fal bakan kızımız Dilara başka bir zaman bakabileceğini söyleyince Nazike Esra’yı sürekli sıkıştırıyor. Esra Nazike ablasını kıramaz, Dilara’dan randevu ayarlıyor. Dilara’nın evine uğrayacaklar. Bu durumu fark eden Zeliha ikisini sinsice takibe eder. Takibin sonunda Zeliha’nın tahmin edemeyeceği olaylar oluyor.

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü KANAL D’de yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Arka Sokaklar 578. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Arka Sokaklar Dizi Konusu

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, Devasa bir şehir; İstanbul. Bu şehrin her ilçesini ve sokağını, yaşayan herkes adına daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir şehir yapabilmek adına her türlü kötülüğe ve problemlere çözen yürekli polislerimizin hikayesidir.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu devasa şehrin sokaklarını karış karış gezen ve karşılarına çıkan her türlü suçlarla mücadele ediyorlar. Polislerimiz, görevleri başındayken, değişik ve türlü insan yaşamlarıyla devamlı karşılaşıyorlar. Bazen gülümseten, bazen de üzüntü yaşatan bu hikayelere; meslek yıllarının verdiği tecrübeleriyle ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, kadronun diğer genç polislerine de yol gösteren Rıza Baba oluyor. Rıza Baba; Kadrosuna, hem mesleğe hem de yaşama dair çoğu şeyi öğretirken, unutulanlarını çok güzel hatırlatıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz