0 comments

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Fragmanı izle! 30 Mayıs yeni bölümde neler yaşanacak?

Bolumfragmanlari.com – Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 100.Bölüm Fragmanı
Aşk Bir Rüya 100.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Aşk Bir Rüya 99. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv Bihan’ı öldürmek adına hain bir plan yapıyor ve onun kuyuya düşmesini bir şekilde sağlıyor. Bihan kuyudan kurtulmaya çalışırken Thapki ve ailesi her yerde ondan bir iz bulmaya çalışır. Tüm uğraşların sonucu Bihan’ı bulan Thapki onu kuyudan kurtarmayı başarıyor.

Bu kötülüğü yapanın aslında Dhruv’un olduğunu anlayan Thapki bunu ispatlamaya çalışmaktadır. Bu tuzağı da bozulan Dhruv, düğün günü Thapki ve Bihan’ın çıkıp dans edeceği sahneye bir düzenek hazırlar. Nikah kıyılmadan önce düzeneği çalıştırmayı düşünen Dhruv, kötü amacını gerçekleştirebilecek mi?

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Fragmanı izle!

Aşk Bir Rüya 100. bölüm fragmanı ile 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz