0 comments

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı izle! 31 Mayıs Pazar yeni bölümde neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 31 Mayıs 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masım dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan ve Thapki’nin düğün geldi çattı. Dhruv Bihan’ın mazide kendine yapılanı yapar ve onun yerine geçiyor. Bu durumu fark eden Vasu ona engel olabilmek için çabalasa da Dhruv, onu tehdit edip susturmayı başarıyor.

Bihan kendine geldiğinde zor da olsa ayağa kalkıyor ve düğünü durdurmak için uğraşıyor. Düğün törenleri tamamlanmak üzereyken Bihan’ın sesini duyan Thapki şok yaşar. Dhruv Thapki’yle evlenmesine hiç kimsenin engel olamayacağını söylüyor ve onun boğazına bıçak çekiyor. Bihan Thapki’yi bu durumdan kurtarabilecek mi?

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı izle!

bolumfragmanlari.com Aşk Bir Rüya 101.bölüm fragmanı ile 31 Mayıs 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı
Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Fragmanı

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Bizi twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz. https://twitter.com/dizibolumfragm1

Yorum Yaz