0 comments

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı! 1 Haziran Pazartesi yeni bölümde neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Aşk Bir Rüya dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv Thapki’yi kaçırıyor ve eski bir depoda alıkoyar. Bihan ve ailesi ikisini bulmak için yola düşer fakat hiçbir yerde bulamazlar. Thapki en sonunda Bihan’a ulaşmayı sağlar ancak Dhruv bunu fark edince ailesine bir tuzak kuruyor. Kurtulmayı başaran Vasu eline silah alıyor ve Dhruv’u vurmaya yeltenir. Fakat Bihan annesinin elini tutunca kendisi vurulur. Acil bir şekilde hastaneye kaldırılan Bihan hayati tehlikeyi atlatıyor. Bunca yaşanan olaydan sonra vicdan azabı çeken Dhruv ve Vasu evi terk ediyor. Eski güzel günlerin özlemini çeken Pandey ailesini ise bambaşka bir tehlike karşılar. Büyük tehlike nedir?

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com Aşk Bir Rüya 102.bölüm fragmanı ile 1 Haziran 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya Dizi Konusu;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı
Aşk Bir Rüya 102.Bölüm Fragmanı

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yönetmenler: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Dizi Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Dizi Tür: Dram, Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz