0 comments

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 3 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Aşk Bir Rüya dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Koşi’nin ailede tarafından kim olduğu çok büyük merak uyandırıyor. Aslında kimse onun bu sırrını çözemiyor. Balu ise Koşi ile aralarında olan biteni kimsenin öğrenmesini istemiyor. Vasu ailesini koruyabilmek adına geri dönüyor. Evdeki problemlerin bitmesi için bir tören yapmak isteyen Vasu, Koşi’nin zorbalığıyla karşı karşıya kalıyor. Koşi Thapki’nin kekemeliğiyle dalga geçmeye kalkınca büyük bir tepkiyle karşılaşır. Koşi’nin Vasu ve Thapki’ye kötü sözler söylemesine dayanamayan Bihan Koşi’yi korkutmak için tehdit ediyor. Ailesinin mutluluğunun bozulmasını istemeyen Vasu evden bir an evvel gitmesi için Koşi’ye ciddi bir para teklifi sunuyor. Koşi Vasu’nun maddi teklifini kabul edip, evden gidecek mi?

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı

bolumfragmanlari.com – Aşk Bir Rüya 104. bölüm fragmanı ile 3 Haziran 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya Dizi Konusu;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yönetmenler: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Dizi Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Dizi Tür: Dram, Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz