0 comments

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 4 Haziran 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya 105.Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Aşk Bir Rüya dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Koşi’nin aslında kim olduğunu sonunda öğreniyorlar. Bihan öz annesinin Koşi olduğunu duyunca büyük bir şok yaşıyor. Bihan gerçekleri doğruları kabul etmek istemiyor. Fakat Thapki’nin ona sunduğu kanıtı gördükten sonra ne yapacağını şaşırıyor. Koşi zaman geçmeden oğluna babasını aslında Vasu’nun öldürdüğünü söylemektedir. Bihan duyduklarına inanmaz ve Vasu’dan gerçeklerin ne olduğunu anlatmasını istiyor. Vasu bütün olan biteni itiraf edince Bihan ikinci şoku yaşıyor. Tüm hayatı, ailesi ve sevdikleri elinden alınan Bihan bundan sonra neler yapacak?

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Aşk Bir Rüya 105. bölüm fragmanı ile 4 Haziran 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya Dizi Konusu;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında. Aşk Bir Rüya 107. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yönetmenler: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Dizi Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Dizi Tür: Dram, Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz