0 comments

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Aşk Bir Rüya yeni bölümü 10 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Aşk Bir Rüya dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Pandey ailesi bir yarışmaya katılıyor. Koşi Thapki’nin mağlup olması için ellerinden geleni yapıyor fakat Thapki onlara rağmen galip gelmeyi başarır. Bihan ise yarışmada Koşi’nin yanında yer almaktadır. Koşi Thapki’nin yarışları kazanmasına çok sinirlenir. Şankar ise Bihan’ı kocası olarak kabul ediyor. Thapki bunun hata olduğunu söylese de Şankar hep birlikte yaşayabileceklerini ifade ediyor. İşittikleri karşısında şok yaşayan Thapki ne yapacağını bilemez. Şankar Koşi’den aldığı destekle Thapki’yi evden atmaya kalkıyor. Thapki evden gidecek mi, sonrasında ne yapacak? Aşk Bir Rüya 112. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Aşk Bir Rüya 111. bölüm fragmanı ile 10 Haziran 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya Dizi Konusu;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yönetmenler: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Dizi Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Dizi Tür: Dram, Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz