0 comments

Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 18 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 21:30 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 59. bölümüyle 18 Nisan 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 59. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Vasu Thapki’den evin hizmetçisi olaraka çalışmasını istiyor. Thapki Bihan için bu teklifi kabul ediyor. Vasu Thapki’ye evde kalacaksan hizmetçi olarak kalabileceğini söylüyor.

Thapki hizmetçi elbiselerini giyip gelince ikisi de şok yaşar. Balu Thapki’nin temizlikçi olmasını kabul etmese de Şada onu ikna etmeyi başarıyor. Bihan ise Thapki’nin hizmetçi olduğundan habersiz bir şekilde hareket eder. Bihan gerçek olayları öğrenebilecek mi?

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU:

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi sevenlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Aşk Bir Rüya 60 bölüm Fragmanı tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz