0 comments

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 19 Nisan 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 60. bölümüyle 19 Nisan 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki temizlikçi elbiseleriyle eve geliyor. Vasu ve Şada kendisine hemen işe başlamasını söylerler. O sırada kapıda gözüken Bihan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken Şada Thapki’nin dışarıda kalan kıyafetleri getirmek için geldiğini söylemektedir. Vasu ise Bihan’ın eve girmeye yetkisi olmadığını söyleyerek onu evden kovmaktadır. Vasu Şada’ya neden Thapki’yi koruduğunu soruyor. Şada ise Thapki’ye yapmayı planladığı şeyler için onun mutlaka evde kalması gerektiğini anlatmaktadır. Şada’nın Thapki’yle ilgili yeni planları olacak?

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Aşk bir Rüya 61. Bölüm Fragmanı ve özetini tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz