0 comments

Aşk Bir Rüya 61. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 61. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 61. bölümüyle 20 Nisan 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 61. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki temizlikçi elbiseleriyle eve geliyor. Vasu ve Şada ona hemen işe başlamasını söylüyorlar. O sırada kapıda onları gören Bihan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken Şada Thapki’nin dışarıda kalan kıyafetlerini getirmek için geldiğini söylemektedir. Vasu ise Bihan’ın eve girmeye yetkisi olmadığını dile getirerek onun hemen evden kovuyor. Vasu Şada’ya neden Thapki’yi koruduğunu sormaktadır. Şada ise Thapki’ye yapmayı planladığı şeyler için onun mutlaka evde kalması gerektiğini ifade etmektedir. Şada’nın Thapki’yle ilgili yeni planları ne olacak?

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz