0 comments

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 21 Nisan 2020 Salı günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 62. bölümüyle 21 Nisan 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Vasu Thapki ve Bihan’ı eve çağırmaktadır. Annesinin onu affetmek üzere olduğunu düşünen Bihan çok ama çok mutlu oluyor. Evde yapacakları olan sevgililer günü partisi için hazırlıklara başlayan Thapki arada sırada Bihan’ın kendisine baktığını fark etmektedir.

Bihan kabul görmesini istemese de Thapki’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlıyor. Vasu ve Şada ise Thapki’yi evden göndermek için büyük bir tuzak hazırlayıp verecekleri partide tavşan kostümü giymesi için zorluyor. Böyle bir küçük görülmeyi kabul etmek istemeyen Thapki tepki göstermektedir. Vasu şartını kabul etmezse onu evden kovacağını ileterek onu tehdit ediyor. Thapki Vasu’nun şartını kabul edecek mi? İzleyip göreceğiz.

Dizinin 22 Nisan Çarşamba günün yayınlanacak, Aşk Bir Rüya 63.bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz