0 comments

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 63. bölümüyle 22 Nisan 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki Bihan için ayı şeklinde kostüm giymektedir. Onun bu hareketi Vasu ve Şada’yı çok şaşırtmaktadır. Bihan onu görmeden Thapki’ye yardım ederken Vasu ve Şada büyük bir hüsran yaşamaktadır.

Thapki ayın kostümün içindeyken onu garip bir şekilde hıçkırık tutuyor. Bunu gören Bihan onu takip etmeye başlar ve kostümün içindekinin kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Ayı kostümüdeki kişinin Thapki olduğunu düşünen Bihan seslenmektedir. Thapki onun seslenmesini duyar ve kaçmaya başlıyor. Bihan kostümün içindekinin Thapki anlıyor mu?

Aşk Bir Rüya 64. Bölüm fragmanı yayında izleyebilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz