0 comments

Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 23 Nisan 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 64. bölümüyle 23 Nisan 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Aşk Bir Rüya’da bu fragmanda Şada Bihan ve Thapki’yi kira olayı için sıkıştırmaktadır. Para bulmak adına her yolu denemeye çalışan Bihan’ın bulduğu yeni iş nedir? Vasu Bihan’ın Thapki’ye ilgi duymasından dolayı bundan büyük bir rahatsızlık duymaya başlıyor.

Bihan ise Thapki’nin kalbinin güzelliğini gördüğünü söyleyip annesinden Thapki’e bir şans vermesini istiyor. Bunu duyunca iyice sinirlenen Vasu ona sert tepki gösterir. Şada ise Bihan’ı kira için zorlamaya devam ediyor. Parayı bulamayan Bihan, restoranda kendisine kartını veren bayanı arar ve ondan iş vermesini ister. Bihan’ın yeni iş bulup kirayı ödeyebilecek mi?

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı yayında izleyebilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi sevenlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz