0 comments

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 24 Nisan 2020 Cuma günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 65. bölümüyle 24 Nisan 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki eşyalarını hepsini toplayıp ailesinin evine dönüyor. Bihan ise onu geri getirmek adına elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Thapki Bihan’la dönecek mi? Vasu ve Şada’nın engelleme gayretlerine rağmen Bihan kira parasını bulmayı başarır. Bozguna uğrayan Şada çok sinirlenir.

Thapki Bihan’a kendisi gitse bile artık kendisinin ailesinden ayrılmayacağını söylemektedir. Thapki’nin gitme ihtimalini fark edince yıkılan Bihan duygularını belli etmemeye çalışıyor. Thapki eşyalarını hepsini toplayıp ailesinin evine gidiyor fakat ailesi eşiyle olan problemlerini çözmesini öneriyorlar. Bihan Thapki’yi geri götürmek için eve gelir. Thapki Bihan’la mutlu evlerine dönecek mi?

25 Nisan cumartesi Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz