0 comments

Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 26 Nisan 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 67. bölümüyle 26 Nisan 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan Thapki’yi eve dönmesi için ikna etmeyi başarıyor ve kendisinden eve dönüş için iki gün süre istiyor. Eve döndüklerinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Eve giren hırsızlar tarafından Thapki rehin alınmıştır.

Thapki’nin boğazının kanadığını gören Bihan çok sinirlenir ve onu kurtarmayı başarıyor. Vasu Thapki’nin yaptıklarından son derece etkilenir ve Şada’ya yanlış yaptıklarını söylüyor. Şada ise onun desteğini kaybetmemek için epey dil döküyor. Büyükanne ise Thapki’ye karşı yanlış yaptıklarını düşünmektedir. Bihan ve Thapki ailenin sevgisini tekrar kazanıp eve dönebilecekler mi?

Survivor 2020 59. Bölümü Fragmanı yayınlandı.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz