0 comments

Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 27 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 68. bölümüyle 27 Nisan 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan Thapki’yi eve dönmesi için çok uğraşır ve sonunda onu ikna eder ve kendisinden iki gün süre istemektedir. Eve döndüklerinde ise onları büyük bir sürpriz bekliyor. Eve giren hırsızlar Thapki’yi rehin alıyor ve boğazına hançer dayamıştır. Thapki’nin boğazının kanadığını gören Bihan çok sinirlenir ve onu kurtarmayı başarıyor.

Vasu Thapki’nin yaptıklarından çok ama çok etkilenir ve Şada’ya yanlış yaptıklarını söyler. Şada ise onun desteğini kaybetmemek için çok dil döker. Büyükanne ise Thapki’ye karşı yanlış yaptıklarını düşünmektedir. Bihan ve Thapki ailenin sevgisini tekrar kazanıp eve dönebilmek için bir mücadele vereceklerdir. Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Fragmanı yayında izleyebilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz