0 comments

Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 28 Nisan 2020 Salı günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 69. bölümüyle 28 Nisan 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA 69. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Vasu Bihan’ın hayatını kurtarmak adına Thapki’den evden çıkıp gitmesini istiyor. Bihan’ın kurtulabilmesi için ayrılmayı kabul eden Thapki çok üzüntü yaşamaktadır.

Bihan kendine geldiğinde annesinin kendisini affettiğini sanmaktadır. Vasu’nun merhametsizliğini anlayamayan Thapki Bihan’ı üzdüğü için aşırı mutsuz olacağını düşünüyor. Vasu ise sürekli Thapki’ye ayrılma ve boşanma dilekçesini gösteriyor. Vasu’nun tacizleri ve baskısına dayanamayan Thapki Bihan’a boşanma dilekçesini vermek zorunda kalıyor. Ne olup bittiğini anlayamayan Bihan ne yapacak? Boşanmayı kabul edecek mi? Aşk bir rüya 70. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz