0 comments

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 72. bölümüyle 1 Mayıs 2020 Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA 72. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki en sonunda Bihan’dan ayrılmaktan vazgeçiyor. Bihan Thapki’nin bu tutumundan dolayı son derece mutlu oluyor Şada bu karar karşısında büyük bir şok yaşıyor. Vasu Thapki’nin artık ikisi için bir tehdit oluşturmadığını dile getirerek Şada’yı rahatlatmaya çalışmaktadır. Bihan ise

Thapki’yle olan evliliğinin aslında gerçek bir evlilik olduğunu düşünerek seviniyor. Thapki Bihan’la evlendiği akşam ona tuzak kuran kişinin aslında kim olduğunu öğrenmek için uğraşmaktadır. Onun bu gayretini anlayan Vasu hemen harekete geçer ve önlemeye çalışıyor. Thapki Vasu’nun ondan sakladığı sırrın ne olduğunu yeni bölümde öğrenecek mi?

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Fragmanı yayınlandı, izleyebilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz