0 comments

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 2 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 73. bölümüyle 2 Mayıs 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Aşk Bir Rüya’da bu fragmanda Vasu Şada’nın gerçek yüzünü sonunda görüyor. Evden kovulma durumuyla karşılaşan Şada ise yeni bir plan hazırlayacaktır. Pandey ailesini bekleyen sürpriz ne olacak? Thapki Şada’nın gerçek kötü yüzünü ortaya çıkarmak için bir plan yapıyor ve onun kendisine kötü bir şekilde saldırmasını sağlayacak.

Thapki’ye tuzak kuran Şada Vasu’ya yaptığı her şeyi sonunda itiraf ediyor. Vasu bütün gerçekleri işitince büyük bir şok yaşar ve aylarca kendisini yalan söyleyerek kandıran gelinine tokat atıyor. Şada tüm oyunları ortaya çıkınca evden atılmamak için bir çare arar. Vasu onu yollaması için babasını çağırıyor. Herkesin içerisinde yere yıkılıp kalan Şada ne plan içerisinde? Aşk Bir Rüya 74. Bölüm Fragmanı yayınlandı Tıklayıp izleyebilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz