0 comments

Aşk Bir Rüya 74. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 74. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 3 Mayıs 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 74. bölümüyle 3 Mayıs 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 74. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Vasu Şada’nın sonund gerçek yüzünü görüyor. Evden atılma riskiyle karşılaşan Şada ise yeni bir düşünceyle plan kurmaya başlar. Pandey ailesini bekleyen sürpriz ne olacak? Thapki Şada’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarabilmek adına bir plan yapıyor ve onun kendisine çılgınlar gibi saldırmasını sağlıyor.

Thapki’ye tuzak kuran Şada Vasu’ya yaptığı her şeyi en sonunda itiraf etmektedir. Vasu bütün gerçekleri duyunca büyük bir şok yaşıyor. Şada’ya tokat atan Vasu Thapki’den özür diliyor. Şada tüm tuzakları ortaya çıkınca evden atılmamak için bir çare arar. Vasu Şada’yı gönderebilmek adına babasını çağırıyor. Tüm ailenin içerisinde yere yığılan Şada ne planlar içinde yeni bölümde görülecek. Aşk bir rüya 75. bölüm fragmanı yayınlandı.

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz