0 comments

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 75. bölümüyle 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki Bihan’dan özür diler fakat özrü kabul edilmez. Kalbi çok fena kırılan Bihan ise onun canını acıtmaya çalışır. Thapki bihan’ın sevgisini tekrar kazanmak için uğraşacaktır. Thapki Şada’nın hamileliğinin yalan olduğunu düşünüyor. Bunu yalanı ortaya çıkarmak adına harekete geçen Thapki onun sonuçlarına ulaşmak istiyor.

Şada ise hastane sonuçlarını değiştirip onu kandırmaya devam eder. Diğer yandan büyük anne Thapki ve Bihan arasında bir problem olduğunu anlar. Thapki’yle konuşan büyükanne onun Bihan’dan özür dilemesi gerektiğini anlatır. Thapki büyük annesinin dediğini yapıp dinleyip özür dilemeye çalışıyor. Fakat ona çok kırılan Bihan onun özrünü kabul etmez ve hakaretleriyle canını yakmaya devam edecektir. Bu tepkisi ne kadar daha sürecek yeni bölümde göreceğiz. Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı.

AŞK BİR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz