0 comments

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 77. bölümüyle 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan Thapki’ye duyduğu kızgınlık ve öfkenin acısını tüm ailesinden çıkarıyor. Bihan’la tartışmaya giren Balu yara alır ve acil bir şekilde hastaneye kaldırılır. Balu’nun hastanede ki durumu ciddiyetini koruyor. Vasu ise Bihan’ı evlatlıktan çıkartır. Thapki Bihan’ın babasını yaralamadığını defalarca dile getirse de Vasu ona inanmıyor.

Bihan’ı çaresiz bir şekilde gören Thapki ne yapacağını bilemez artık. Bihan’ın masum olduğunu kanıtlamak için bir yol arayan Thapki hastanede komada bulunan Balu’nun yanına gider ve kendine gelmesi için yalvarıyor. Doktorla iletişime geçen Thapki bir ipucu bulmakta ve mahkemede Bihan’ın avukatlığını üstleniyor. Mahkemede Bihan’ın masum olduğu yapacağı savunmayla başaracak mı? Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz