0 comments

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 7 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 78. bölümüyle 7 Mayıs 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki’nin avukat sıfatıyla mahkeme salonuna katılması başta Bihan olmak üzere herkesin üzerinde şok etkisi oluşturur. Vasu Bihan’ı savunmak için mahkemeye geldiği için Thapki’ye çok kızıyor fakat onu kararından döndürmeyi başaramaz. Bihan ise Thapki’nin kendisini kurtarmak için yaptıklarını gördükçe çok mutlu oluyor.

Thapki Bihan’ın masum olduğunu, olay anında üçüncü bir kişinin olma ihtimalini mahkemeye sunar. Thapki’ye haklı bulan hakim polislerden olayın geçtiği yeri ve dosyayı tekrar soruşturulmasını istiyor. Diğer yandan Balu’nun durumu iyice kötüleşmektedir. Bunu duyan aile üyeleri hemen hastaneye koşuyor. Balu iyileşebilecek mi? Aşk bir rüya 79. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz