0 comments

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 79. bölümüyle 8 Mayıs 2020 Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan’ın aklına Balu’nun hayatını kurtarmak için ne yapması gerektiğini bulabilecek mi? Thapki’yle birlikte düşüncelerini uygulamaya koyulan Bihan babasının hayatta olduğunu öğrenince çok mutlu oluyor.

Thapki Balu’yu yaralayan hastaneye kaldırımlasına sebep olan kişinin bir başkası olduğunu savunuyor ve güvenliği için eve getirilmesini sağlamaktadır. Thapki gerçek suçlunun kim olduğunu ortaya çıkarmak için Dhruv’dan yardım isteyecektir. Suçluya gittikçe yaklaşan Thapki ve Bihan son anda onu ellerinden kaçırıyorlar. Thapki umudunu yitiren Bihan’a destek olmak için her şeyi yapıyor. Bihan ve ailesi eski mutlu günlerine dönebilecek mi? Gerçek suçluyu bulabilecek mi? Aşk bir rüya 80 bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz