0 comments

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 80. bölümüyle 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan’ın aklına Balu’nun hayatını kurtarabilmek için bir çare bulur. Thapki’yle birlikte aklındaki düşünceleri uygulamaya koymaya başlayan Bihan babasının iyileştiğini öğrenince çok mutlu oluyor. Thapki Balu’yu yaralayan kişinin aslında bir başkası olduğunu savunmaktadır ve can güvenliği için eve getirilmesinin doğru olduğunu düşünür.

Thapki gerçek suçluyu ortaya çıkarabilmek için Dhruv’dan acil şekilde yardım istiyor. Suçluya oldukça yaklaşan Thapki ve Bihan son anda maalesef onu ellerinden kaçırıyorlar. Thapki umutları tükenen Bihan’a destek olmaya devam edecektir. Bihan ve ailesi ileriki zamanlarda gene mutlu olmayı başarabilecek mi? Aşk Bir Rüya 81 bölüm fragmanı sitemize eklendi.

Yorum Yaz